Instruktörer

Patrick Karlsson Mohamed Wail Tommy Karlsson
SONY DSC
Huvudinstruktör
Dangrad: 7
Instruktör Kamplaget
Tävlingsansvarig Kamplaget
Tränare Specialidrott Kamplaget
Dangrad: 4
Huvudinstruktör för 
Barngruppen & Barnkamplaget
Tävlingsansvarig Barn
Dangrad: 4
Huvudinstruktör för Ungdom-, Vuxengruppen & Mellamkamplaget
Roberto Bonoson Hans Rosengren Petri Pesonen
SONY DSC Taekwondo malmö taekwondo
Dangrad: 4
Instruktör Oxie
Dangrad: 4
Instruktör Oxie
Dangrad: 3
Instruktör Vuxengruppen
 Niklas Kovacevic Casandra Ikonen Jennifer Ågren
malmö taekwondo malmö taekwondo malmö taekwondo
Dangrad: 2
Instruktör: Barn Grönt bälte 7-13 år & Barnkamplaget
Dangrad: 3
Instruktör: Barn Gult bälte 6-8 år
Dangrad: 2
Instruktör Ungdomsgruppen
Lovisa Zederfeldt Sara Zederfeldt Sergej Shanygin
malmö taekwondo malmö taekwondo Sergej_liten
Dangrad: 1
Instruktör: Barn Gult bälte 8-13 år
Dangrad: 1
Instruktör: Barn Nybörjare 5-6 År
Dangrad: 3
Extrainstruktör
Jennifer Werder Marcelina Lesniewicz Philip Johansson
malmö taekwondo malmö taekwondo malmö taekwondo
Dangrad: 1
Instruktör: Barn Nybörjare 7-13 år
Dangrad: 1
Instruktör: Barn Nybörjare 5-6 År & Nybörjare 4 År
Dangrad: 1
Instruktör: Barn Gult bälte 6-8 år
Dean Milovanovic Signar Jakobsen Hong Lieng
malmö taekwondo Signar malmö taekwondo
Dangrad: 1
Instruktör: Barn Gult bälte 8-13 år & Nybörjare 4 År
Dangrad: 2
Extrainstruktör
1 Gup                         Instruktör: Nybörjargruppen 7-13 år & Mellankamplaget
Johan Svensson Tilde Ising Karolina Kedzierska
malmö taekwondo malmö taekwondo malmö taekwondo
Dangrad: 5
Huvudinstruktör: Teknik/Poomsae
Instruktör: Barn Nybörjare 7-12 År Dangrad: 1
Instruktör: Barn Nybörjare 7-12 År
 René Christensen   Ebba Ebberstein  Magnus Brodin
malmö taekwondo malmö taekwondo malmö taekwondo
Dangrad: 2
Instruktör: Oxie
 Dangrad: 1                              Instruktör: Poomsae Dangrad: 1
Instruktör: Oxie
Zandra Andonov
Bild kommer snart
1 Gup Extrainstruktör

Senaste inläggen

KFUM Malmö Taekwondo © 2017 Frontier Theme