Kontakta oss

Tveka inte att kontakta oss om du har några frågor eller tips på hur vi kan bli bättre, såväl vår verksamhet som vår hemsida. 

Huvudtränare Malmö
Mohamed (Mommo) Wail (Barngrupperna)
e-post: mommo@malmotkd.se
Mobil: 070-492 03 53

Tommy Karlsson (Ungdoms- & vuxengrupperna)
e-post: tommy@malmotkd.se

Patrick Karlsson (Övrig information)
E-post: patrick@malmotkd.se


Huvudtränare Oxie
Roberto Bonoson
Mobil: 0709 – 990173
e-post: roberto@malmotkd.se

Hans Rosengren
Mobil: 0708 – 836899
e-post: hans@malmotkd.se


Information & webbansvarig
: Niklas Kovacevic
e-post: niklas@malmotkd.se
Mobil: 073-714 13 30


Adress
KFUM Malmö Taekwondo
Betaniaplan 4
211 55 Malmö

Senaste inläggen

KFUM Malmö Taekwondo © 2017 Frontier Theme