Kontakta oss

Tveka inte att kontakta oss om du har några frågor eller tips på hur vi kan bli bättre, såväl vår verksamhet som vår hemsida. 

Huvudtränare Malmö

Frågor om barngrupperna?
Kontakta: Mohamed (Mommo) Wail
e-post: mommo@malmotkd.se

Frågor om Ungdoms- eller vuxengrupperna?
Kontakta: Tommy Karlsson
e-post: tommy@malmotkd.se

För frågor om våra tränare?
Kontakta: Patrick Karlsson
E-post: patrick@malmotkd.se


Huvudtränare Oxie
Roberto Bonoson
Mobil: 0709 – 99 01 73
e-post: roberto@malmotkd.se

Hans Rosengren
Mobil: 0708 – 83 68 99
e-post: hans@malmotkd.se


Information & webbansvarig
: Niklas Kovacevic
e-post: Niklas@malmotkd.se
Mobil: 0737-14 13 30


Adress
KFUM Malmö Taekwondo
Betaniaplan 4
211 55 Malmö

Senaste inläggen

KFUM Malmö Taekwondo © 2014 Frontier Theme