Kontakta oss

Tveka inte att kontakta oss om du har några frågor eller tips på hur vi kan bli bättre, såväl vår verksamhet som vår hemsida. 

Huvudtränare Malmö
Mohamed (Mommo) Wail (Barngrupperna)
e-post: mommo@malmotkd.se

Tommy Karlsson (Ungdoms- & vuxengrupperna)
e-post: tommy@malmotkd.se

Patrick Karlsson (Övrig information)
E-post: patrick@malmotkd.se


Huvudtränare Oxie
Roberto Bonoson
Mobil: 0709 – 990173
e-post: roberto@malmotkd.se

Hans Rosengren
Mobil: 0708 – 836899
e-post: hans@malmotkd.se


Information & webbansvarig
: Johan Ingerheim
e-post: johan@kfummalmo.se


Adress
KFUM Malmö Taekwondo
Betaniaplan 4
211 55 Malmö

Senaste inläggen

KFUM Malmö Taekwondo © 2017 Frontier Theme